CASPER BURSA LAPTOP ISINMA PROBLEMİ ve FAN TEMİZLİĞİ

Acer Isınma Problemi

CASPER BURSA LAPTOP ISINMA PROBLEMİ ve FAN TEMİZLİĞİ

Casper ısınma problemi, Notebook ya da PC’niz belli aralıklarla temizlik yapılmadığı takdirde ısınmaya başlayacaktır. Bunun önlemi alınmadığı takdirde ilk performans kayıpları arkasından da ana kart üzerinde kalıcı problemlere sebep olmaktadır

casper ısınma

                     Casper ısınma

.

Casper ürününüzü belli aralıklarla temizliğini yaptırmak, ürün kullanım ömrünü arttırdığı gibi ilk aldığınız günkü performansı kaybetmemiş olursunuz. Casper ısınma durumunda dizüstü bilgisayarınızı dizinize koyamaz duruma gelirsiniz. Hatta soğutma kızakları bile işe yaramayacaktır. Acer bilgisayarınızdaki ısınma sorunu, gitgide rahatlıkla kullandığınız programları yavaşlamadan dolayı kullanamaz daha sonrasında da bilgisayarınızın kendini kapatmaya başlayacağını göreceksiniz.

Casper Bursa Özel Servisi olarak kalite prensiplerimiz doğrultusunda ürününüzün kabulünü yapıp ÜCRETSİZ arıza tespitini yaparak sizi bilgilendirmekteyiz. Ekibimiz size ürününüzü en kısa zamanda kusursuz şekilde teslimini sağlamak için titizlikle çalışmaktadırlar.

Casper Laptoplarınız, Notebooklarınız ve PC’leriniz için arabanızı belli kilometrelerde servise getirir gibi getirip bakımlarını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

http://acerservisbursa.com

http://websitebursa.net